Na vrch

Spolupráce

Hatussa_2020_Hikona-flower-of-life

Máte obchod, alebo hľadáte originálne firemné či svadobné darčeky, alebo produkty pre váš e-shop či vlastný brand? Neváhajte nás kontaktovať a požiadať o veľkoobchodnú ponuku.

Spolupracujeme s bezobalovými obchodmi, dizajnovými obchodmi, obchodmi s bio sortimentom a zdravou výživou, kvetinárstvami, kaderníctvami…

Vieme vám navrhnúť a vyrobiť „sviečku na mieru“, presne podľa vašich predstáv. Nie je pre nás problém umiestniť na ne akúkoľvek grafiku aj s vaším logom, prípadne veľmi intuitívne navrhnúť dizajn sviečky tak, aby korešpondoval s vašou myšlienkou, zámerom, udalosťou, alebo s vašou značkou. Mimo individuálneho dizajnu sviečok vám vieme samozrejme navrhnúť aj individuálnu a jedinečnú vôňu, ušitú na mieru pre vás a váš účel. Ak si viete grafiku zabezpečiť sami, nevidíme v tom problém. Vieme vás nasmerovať a nájsť spolu to najlepšie riešenie.

Minimálny odber pri zákazkovej výrobe “sviečka na mieru“ je 50ks. Každá zákazka je individuálna a má vlastnú cenovú kalkuláciu, závislú od stupňa náročnosti grafiky a vstupných nákladov.

V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu, alebo o „sviečku na mieru“ nás kontaktujte na: office@hatussa.sk alebo na tel.čísle: +421 907 310 555

Tešíme sa na našu spoluprácu!