Na vrch

Kolekcia SACRUM

Sviečka ako symbol svetla je už odpradávna považovaná za základný a univerzálny nástroj pri očistných rituáloch duše, tela a prostredia. V kolekcii Sacrum je sila samotných sviečok umocnená o vzácne éterické oleje a preto má každá sviečka svoje jedinečné účinky práve kvôli výberu esencií. Poďte s nami do hĺbky a ticha, vytvorte si pokojnú chvíľku a relaxujte. Sviečky z kolekcie Sacrum budú vaším skvelým nástrojom a pomocníkom na chvíle pri šálke čaju, meditáciách, cvičení, pri kúpeli, alebo len tak ako budete chcieť.
Domov Obchod SVIEČKY Kolekcia SACRUM

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Sviečka ako symbol svetla je už odpradávna považovaná za základný a univerzálny nástroj pri očistných rituáloch duše, tela a prostredia. V kolekcii Sacrum je sila samotných sviečok umocnená o vzácne éterické oleje a preto má každá sviečka svoje jedinečné účinky práve kvôli výberu esencií.
Poďte s nami do hĺbky a ticha, vytvorte si pokojnú chvíľku a relaxujte. Sviečky z kolekcie Sacrum budú vaším skvelým nástrojom a pomocníkom na chvíle pri šálke čaju, meditáciách, cvičení, pri kúpeli, alebo len tak ako budete chcieť.