Na vrch

KOLEKCIA SACRUM

Sviečka ako symbol svetla je už odpradávna považovaná za základný a univerzálny nástroj pri očistných rituáloch duše a prostredia, pri meditáciách či mágii. V kolekcii Sacrum sme silu samotnej sviečky umocnili o vzácne éterické oleje. Každá sviečka má svoje jedinečné účinky práve kvôli výberu esencií. Poďte s nami do hĺbky a ticha, vytvorte si pokojnú chvíľku a relaxujte. Sviečky z kolekcie Sacrum budú vaším skvelým nástrojom a pomocníkom práve na chvíle pri šálke čaju, meditáciách, cvičení, pri kúpeli, alebo len tak ako budete chcieť.
Domov Obchod KOLEKCIA SACRUM

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Sviečka ako symbol svetla je už odpradávna považovaná za základný a univerzálny nástroj pri očistných rituáloch duše a prostredia, pri meditáciách či mágii.
V kolekcii Sacrum sme silu samotnej sviečky umocnili o vzácne éterické oleje. Každá sviečka má svoje jedinečné účinky práve kvôli výberu esencií.
Poďte s nami do hĺbky a ticha, vytvorte si pokojnú chvíľku a relaxujte. Sviečky z kolekcie Sacrum budú vaším skvelým nástrojom a pomocníkom práve na chvíle pri šálke čaju, meditáciách, cvičení, pri kúpeli, alebo len tak ako budete chcieť.